Konstruktor – Projektant Konstrukcji Budowlanych

Projektant/ka Konstrukcji Budowlanych w biurze Inżyniersko-Projektowym

Biuro projektowo – inżynierskie ADNIL poszukuje osoby na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji budowlanych oraz projektanta konstrukcji budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji projektowych budowlanych, wykonawczych i warsztatowych;
  • wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych konstrukcji budowlanych;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu,
  • mile widziane uprawnienia budowlane;
  • znajomość programów wspomagających projektowanie w tym biegła znajomość AutoCAD;
  • praktyczna znajomość norm projektowych PN oraz EN
  • umiejętność organizacji pracy,
  • otwartość na nowe wyzwania, chęć zdobywania nowych doświadczeń,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w realizacji ciekawych projektów,
  • pracę w pełnym zaangażowania, doświadczonym i ambitnym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • możliwość odbycia praktyki zawodowej niezbędnej do zdobycia uprawnień budowlanych.
Informacje o firmie

ADNIL Biuro Projektowo-Inżynierskie to zespół inżynierów i architektów.
Doświadczenie zdobywane na przestrzeni ostatnich 15 lat pozwala nam w sposób fachowy dokonywać oceny i identyfikować problemy i zagrożenia.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi usługi w zakresie przeprowadzenia okresowej kontroli stanu technicznego budynków, opinie i ekspertyzy techniczne, inwentaryzacje budynków, przygotowanie i weryfikacja kosztorysów, wielobranżowe projekty budowlane oraz pozostałe usługi związane z szeroko rozumianym budownictwem.
Wymiar pracy: Praca na pełen etat

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx